Kombaj Deut z FAHR M750 dhe M66

Shitet nga: Azem 05 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina korrëse
Shiten dy kombaja FAHR njera m750 dhe tjetra M 66 S ne gjendje te rregullt shum ekonomike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim