Shes kos me saqa

Shitet nga: Qazim spahiu 28 Gsh 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina korrëse
Shes kos me saqa dhe esht ne gjendje shum te rregullt per me shum kontaktoni ne numrin e e telefonit-044273234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim