MULLI POLISTEROJ BLUN EDHE SHKOKLON Viber +3774..

Shitet nga: Raif 15 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
KEMI MAQINA QE SHKOKLOJN DHE BLUAJN MISER

JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE PER PUN

SHKOKLON KALLAMOQ DHE NUK E THEN KOKRREN AS BOQEN

OSHT SHUM PRAKTIKE PER PUN DHE SHUM FUNKSJONALE
mundet me zgjedh cila te pelqen
..
BLAUN KETO DRITHRA
MISER GRUR ELB TERRSHAN
Qmimi mund te diskutohet flm per mire kuptim gjindemi afer fshatit buroj,,, ose 044742664 049309170

gjindemi afer fshatit buroj ne kk- Skederaj TE RAIFI

tel 044742664 049309170

PER TE PAR SE QFAR KEMI PER TE SHITUR SHTYP NUMRIN 044742664 TEK RUBRIKA
Qfar kerkon ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim