AUTO BARTJE 24 H

Shitet nga: raif Dje 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
AUTO BARTJE 24 H BEJM BARTJEN E VETURAV SI DHE TRAKTORAV DHE MJETE TJERA ME QMIME TE VOLITSHME
tel 044742664 049309170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim