Lifam

Shitet nga: granit 05 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
edhte ne gjendje shum te mir dhe e jap me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim