Mullit Polisteroj

Shitet nga: Ragip 17 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
Mullit jan ne gjendje te rregullt per pun,

shkoklojn dhe bluajn miser ju mirpres

tel 044742664 049309170
Gjindemi ne Skendej fshati Buroj rruga Beteja e Par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim