Presa lidhse

Shitet nga: dan 19 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
shitet presa JHON DEERE Presa asht e ardhun nga zvicrra asht ne gjendje shum te mir ,,,, , pjesa mbrapa per ngarkimin e duajve i heket.. per me shum shihni fotot dhe per info kontakto ne tel:044273062 Email mos dergo se nuk kthehet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim