Rimoko

Shitet nga: Avdi 05 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
Rimoko esht ne gjende shum te mir teknike dhe punon
Shum mir bij ndrrim me qka me konveno esht
Shum e bukur 044213540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim