Shesim rimorkio

Shitet nga: Ramiz 24 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
Shitet kjo rimokjo si dhe punojm ne baz tw porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim