lidhse

Shitet nga: drilon bajraj 08 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
shes dhe nderroj me lop e viqa presen welger ap 61 ne gjendje prefekte e ardhur nga gjermonia presa punon shum mir dhe asht shum e rujtne siq shihet ne foto pres blers serioz nr kontaktus si ne viber po edhe kshtu +38649286003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim