lifam

Shitet nga: granit 04 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
eshte ne gjendje shum te mir dhe me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim