vllaqa

Shitet nga: te gjigji 29 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina lidhëse
Shes vllaqat 3 krih dhe bej edhe ndrrim me vlllaqa 4 krih sipas marreveshjes per ndrrim
Vllaqat jan keto qe shihen ne foto
Jan gjendje te rregullt per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim