Agregat

Shitet nga: Ahmet 21 Tet 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Moto-kultivatorë
agregat monofaz dhe trefazor 13 kv jep rrym bajm edhe ndrrim me sende tjera viber +38649557265 ne gjendje shum te Mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim