Kultivator

Shitet nga: Loni 15 Mar 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Moto-kultivatorë
Shes kultivatorin i ardhur nga zvicrra me kos gomat e reja punon shum mir pres blers serioz nr ne viber +377384735 dhe 049286003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim