MAQIN PER MBJELLJEN E GRURIT

Shitet nga: VALDRIN 06 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Moto-kultivatorë
EDHTE SHUM NE GJENDJE TE MIR DHE E JAP ME GARANCION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim