Maqin per mbjelljen e grurit

Shitet nga: valdrin 05 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Moto-kultivatorë
eshte ne gjendje shum te mir vetem 2 hektar i kam mbjell dhe e jap me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim