Traniraqa.......Ndrrim me prokolic......

Shitet nga: ??.,.,,,,, 19 Gsh 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes Traniraqa jan shum te mir dhe punojn shum mir qmimi 500 euro por baj ndrrim edhe me prokolic......Kontaktoni ne nr. 049 107 011......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim