Dru

Shitet nga: Hetem 10 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes Drut me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim