Krilla per traktor Fiat

Shitet nga: Mentori 06 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Krillat jan te punuara me Llamarine 2 mm

si dhe punojm te gjitha llojet e krillave per Traktora ..
EuroMetal Durmishi Lagja n3 Skenderaj 049 513716 edhe viber , Facebook EuroMetal Durmishi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim