Pllugj te te beogradit mdhoj per traktora te mdhoj

Shitet nga: mentori 06 Jan 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   650 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
shes pllugj te beogradit te mdhoj per traktora mbi 60ps livrojn shum mir ndrrim i munshem per me shum mundi te kontaktoni ne viber dhe whats app +38649886326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim