Plluxh 755 Niski Original Klasa e pare.

Shitet nga: Arber 12 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
shes pllugun e beogradit te pares klas jan original, i kan edhe tiketat i jap me garancion qe shkojn nterezi mir , unazat ja kom hidis ekstra ne drobang per ma shum mundeni me kontaktu ne email: arber.commerce@gmail.com, 049808965, Arber Commerce fb.
telefonatat dhe mesazhet kthehen 24/7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim