Rimorkjo

Shitet nga: njazi rrustemi 13 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
kemi ni rmorkjo dhe nje pjse rezerv te preses me dy pumpa siq shiheni ne foto per me mushume kontaktoni ne kta numra te telefonin 045 473 265 ose ne 049 808 251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim