Shes Prokolicen ...

Shitet nga: ********* 30 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   220 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes Prokolicen e cila eshte 2.30m e gjat dhe 1 m e gjer...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim