siguresa nga gjermania

Shitet nga: xx 28 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Shiten siguresa te ardhura nga gjermania te reja ne kuti nje kuti ka 25 cop siguresa ,kemi 24 kuti ,,,ka siguresa 8mm dhe 10mm nje kuti kushton 16€ siguresat dallojn nga prodhimet tjera sepse jan shum te shtrengume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim