taniraqa me 6pijata ndrrim i munshem

Shitet nga: mentori 17 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
shes taniraqa me 6 pijata jan kta ne foto bej ndrim me rimorkio per me shum mund te kontaktoni edhe ne viber dhe vhats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim