Bandash 20 per prokolic te trepqes dhe te beogra..

Shitet nga: patriot 04 Krr 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes bandash 20 me siguresa te prokolices te trepqes dhete beogradit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim