Cistern per uje te pijshem

Shitet nga: Bajram 17 Mar 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shitet cisterna per uje te pijshem 1400 litra me RAM shum te mir
qe mund te perdoret edhe per bartje sepse rezervarët mund te hiqen me shtrafa qe jan te ngjitur ne RAM.
KA GOMA TE MIRA DHE ESHT I NDERTUN PREJ MATERIALI TE FORT SI RAMI ASHTU EDHE CISTERNA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim