Freza 2.25 metra dhe 3 Metra me kuja te Ri 100%

Shitet nga: Shaip 10 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shiten frezat gjendje te rregullt te importuara nga gjermonija per me shum info na kontaktoni ne tel 044194681 ose viber +37744194681 apo Facebook https://m.facebook.com/Vellezrit-Hamza-1424175561160798/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim