Gjenerator

Shitet nga: gjeki 04 Nën 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shes gjeneratorin gjeneratori eshte ne gjendje te shkelshyshme eshte 3 fazor dhe monofaz te dyjat punojn gjeneratori jep 10kw me naft hargjimet shum te vogla nr teli viber +386 49557265 bejm edhe ndrrime shitet shum lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim