Kapak per mbulimin e akumullatorit te Rakovices

Shitet nga: Mentori 01 Qer 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Punojm me shumic dhe pakic

EuroMetal " Durmishi " Skenderaj Lagja 3


049 513 716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim