Maqine sillazhi

Shitet nga: HAXHI 13 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
SHITET MAQINA SILLAZHIT MENGELE DHE NDRROHET ME PREKOLIC PLLUGJ APO VLLAQA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim