Mbjellse Misri me ajr Krone Becker

Shitet nga: Avdullahi 25 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes mbjellse misri me ajr e spo ardhur nga gjermona viti i prodhimit 2005,gjendje te rregullt dhe shum e rujtur numri kontaktus 045891838 ose 049790983
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim