Mjete bujqdore dhe 2 lop

Shitet nga: mjete bujqsi 15 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes traktorin,me prokolic ,pllugj,vllaqa,kosen,grabujn,vigonin,prokolicen,e kerrit ,me edhe mullinin e kallamoqit)+2lop me nje umzat krejt qysh jan ishihni ne fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim