Mulli per bkurjen e misrit

Shitet nga: reshat shabani 27 Nën 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes mulli per blurjen e misrit si dhe te gjitha llojet e drithrav 50 cm 60 cm 70 cm 90 cm 100 cm ju garantojm per gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim