Mulli per bkurjen e misrit

Shitet nga: reshat shabani 26 Nën 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Ses mulli per blurjen e misrit si dhe te gjitha llojet e drithrav 50 cm 60 cm cm 70 cm 90 cm 100 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim