Ndrrus shpejtsive menjaq MB 100

Shitet nga: mentor Dje 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shes menjaq MB100 ( ndrrus shpejtsive) 5shpejtsi esht ky ne foto shum i mir en tana shpejtsit bon ndrrim i munshem per me shum.mund te na shkruani edhe ne whats app dhe viber ne +38649886327.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim