PRESA TE LLOJVE TE NDRYSHME

Shitet nga: Autopjes Hoti 02 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
SHESIM PRESA TE LLOJEVE TE NDRYSHME JAN NE GJENDJE TE MIRE PER PUN
KEMI POLISTEROJ JOHN DEER PO ASHTU EDHE TRAKTORA KOMBAJA
DHE MJETE PERCJELLSE PO ASHTU EDHE PJES REZERV TE REJANR PER KONTAKT 044 214311 049 214311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim