Pjes te ndryshme per sharra

Shitet nga: mentori 14 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shes keto pjes te sharrav ni partner, dorza tpartnerav,ni dorz e shtillit, bishti i husqvarna 40-45 pjes thusqvarno 50. dolmar 100 e shum tjera sharra partner ka po thuajse te gjitha pjest vetem korburatori dhe ni plastik i mungon per me shum mund te kontaktoni ne viber dhe whats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim