Prokolicen per vetur ose traktor

Shitet nga: ********* 01 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes Prokolicen per vetur dhe per traktor eshte e rujtne gjatesia e saj eshte 2.30m e gjer 1m dhe e lart 1.60m.........Kontaktoni ne nr. : 049 238 116 ose 045 432 763.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim