QISTERNE

Shitet nga: GENTRIT 06 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
EDHTE SHUM NE GJENDJE TE MIR DHE MUSHET ME KARDAN PER 5 MINUTA DHE I NXAN 3.500 LITRA DHE ESHTE SHUN NE GJENDJE TE MIR DHE ESHTE SHUM E RUJTUN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim