Qisterne

Shitet nga: gentrit 05 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
edhte ne gjendje te rregullt dhe mushet me kardan per 5 minuta dhe i nxan 3.500 litra dhe eshte shum e mir per me shume kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim