Rimokio

Shitet nga: Avdi 28 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Rimoko esht shum ne gjendje te mir
E po sa ardhur nga italija punon shum mir
Esht e testuar dhe bej ndrrim me ndonje sen qe ba konveno
044213540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim