Rimorkio

Shitet nga: Resul 18 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes prekolicen e Beogradit 16 gomat dhe Shasin shum e mir siq shihet ne foto nr kontontaktus Ne viber +37745428745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim