Serra

Shitet nga: Burim 17 Sht 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shitet Serra e gjate 70 metra dhe e gjerë 7 metra
E ardhur nga Danimarka

Se si duket mund ta shiheni ne Foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim