Shes Rimorkio!

Shitet nga: Xhevdet 29 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes rimorkio prodhim i Trepçes,ne gjendje te mir,kiperi funksionon mir,nderasa gomat jan shum te mira,pothuajse te reja.
Qmimi eshte i lir dhe i aryeshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim