Shes motorr sharren husqvarna

Shitet nga: Albert 18 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR   350 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
shes motorr sharren husqvarna e sapo ardhur nga Slovenia, motorrka eshte shum e mire dhe punon mire.
Per matorrk skam qka foli, maraklit e dine se qfare eshte.
Matorrka si kjo e re kushton 850 euro, ndersa un e dha per 200 e diskutueshme.
Ju mirpres ne kete numer: 049197917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim