Shiten 3 hektar malë

Shitet nga: Skenda 29 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Në fshatin Turjan komuna e Skenderajit shiten 3 hektar malë bung dhe çarrë.çmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim