Shitet tershana

Shitet nga: Plaki 02 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shes Tershane me shumic dhe pakic jane mbi 3000kg , tershan e paster .Mund ta shihni edhe ne foto cilsin e tershanes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim