Stihl 020. dhe Daytona

Shitet nga: Lulzim 09 Jan 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shiten sharrat Stih 020 dhe Daytona, te sapo ardhura nga Gjermania. Stihl 020 - 150E dhe Daytona 150E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim