Termometer per matjen e lagshtis

Shitet nga: Termometer 09 Qer 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Termometer Per matjen e lagshtis dhe tenperatures +38649557265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim